Aşağıda, belirli bir sırayla dışarı çıkıp rafları kapmak için en iyi 5 PlayStation 4 oyunu bulunmaktadır. Kaç tanesi ilk 5 listenizde olurdu?

1) Killzone: Gölge Düşüşü

Killzone: Shadow Fall, önceki PlayStation 3’e kıyasla PS4’ün daha yüksek işleme ve bellek yeteneklerini gösteren iyi bir örnektir. Oyun mükemmel grafikler ve inanılmaz derecede gerçekçi görseller ve sesler üretir; ancak genel karar, PlayStation 4’ün neler yapabileceğini göstermesine rağmen, belki de oyunun konsolun gücünü tam potansiyeline kullanmamasıdır.

2) rezil: ikinci oğlu

İkinci Oğlu, Infamous 2’nin 2011’de piyasaya sürülmesinden ve 2009’da piyasaya sürülen orijinal oyunun ardından Infamous serisinin üçüncü taksitidir. Kahraman, Delsin Rowe oyunun başında bir kanalın üzerinde tökezledi ve saldırıya uğradı. Uyandığında, yakında süper güçlere sahip olduğunu anlar. Oyunda ilerlerken, Delsin’in güçlerini birçok kez yükseltebileceksiniz;

3) İzle Köpekler

Watch Dogs, oyuna biraz yeni bir konsept getiriyor. Bu listedeki 2 numaralı oyun gibi, bu da açık bir dünya oyunu. Yetmiş tuhaf silah ve yaklaşık 50 araca sahip olmasına rağmen, Watch Dogs’ların ana odak noktası, şehirdeki tüm teknolojiyi, istediğiniz herhangi bir şeyi hackleyerek bir silah olarak kullanmaktır. Bu, trafik ışıklarının, köprülerin, trenlerin ve aklınıza gelebilecek diğer her şeyin manipüle edilmesini içerir.

4) Görev Çağrısı: Hayaletler

Şu anda kaç tane COD oyunu var

? Bu noktada tamamen unutsam bile, hatırlayabildiğim kadarıyla her Kasım ayında yeni bir oyun çıkacak kadar çok şey piyasaya sürdüler. Ghosts, Call of Duty Serisi’nde 10. oyundur ve bu noktada her yeni sürümde yeni içerikler eklemek gerçekten zor. Ancak, tüketiciler sürekli olarak memnun ve arkadaşlarınızın oynamak istediklerini istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

5) Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid’in son taksiti; Zemin Sıfırları. Seyahat etmenin ve gizlice girmenin yeni yollarını sunmanın yanı sıra, tüm hikayeyi sırayla oynamak yerine eski okul oyunları gibi görevleri seçebilmeyi sağlayan Metal Gear Solid 5, PlayStation hayranlarının beklediği uzun bir süre olacak. Yeni seyahat yöntemleri, her göreve ulaşmak için uçak, motosiklet veya helikopter kullanmaktır.